CZ   EN     
Pracovní příležitosti Na úvod Profil společnosti Obchodní podmínky Poptávkové a objednávkové formuláře Reklamační řád Objednávka katalogů Lena news LENA v tisku
aktuality 05.11.2016

Říjen 2016 Technologie a hmoty Lena Chemical s.r.o byly použity při realizaci podlah podzemních parkovišť a interiérů stavby ČVUT Praha. 09.09.2016

Září 2016 Technologie a hmoty Lena Chemical s.r.o byly použity při realizaci podlah podzemních parkovišť stavby Sacre Couer II Praha
05.09.2016

Srpen 2016 Technologie a hmoty Lena Chemical s.r.o byly použity při realizaci podlah podzemních parkovišť stavby Britská čtvrť Praha
04.01.2016

Technologie a hmoty Lena Chemical s.r.o byly použity při realizaci podlah stavby NPK Hlubina, která se stala stavbou roku 2015, čímž se výrobky Lena Chemical s.r.o. po několikáté staly součástí stavby, která byla oceněna prestižní cenou STAVBY ROKU.


13.07.2015

V únoru byl započat a za deště, sněžení, mrazu i slunce v květnu dokončen nátěr venkovních nekrytých tribun atletického stadionu Vítkovice. Dílo bylo realizováno speciální v řádu hodin až do –5°C vytvrzující flexibilní hmotou nové generace Lena P 528, která je ihned po aplikaci rezistentní vůči vodě či sněhu a samozřejmě i vůči UV záření.

 

VÝROBKY – LITÉ, NÁTĚROVÉ A QS PODLAHY

Název

Popis

ML

TI

BL

Lena P 100

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný nátěr a ochranný nátěr pro savé i nesavé minerální podklady se zbytkovou vlhkostí do 4% a pojivo pro přípravu polymer malt a betonů. Lena P 100 se vyrábí i barvená (složka A, složka B).

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 100 Basic

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný nátěr a ochranný nátěr pro savé i nesavé betonové podklady se zbytkovou vlhkostí do 4%.

Otevřít

  složka A
složka B

Lena P 100 R

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový rychle vytvrzující vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný nátěr a ochranný nátěr pro savé i nesavé minerální podklady se zbytkovou vlhkostí do 4%. Lena P 100 R se vyrábí i barvená (složka A, složka B).

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 101

-primer,
 impregnace

-tekutý vsyp

-sanační směs

Koncentrovaný vodou ředitelný nebarvený dvousložkový epoxidový vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný paropropustný nátěr pro savé i nesavé minerální podklady se zbytkovou vlhkostí do 6%, hmota pro vytváření povrchové cemento-epoxidové vrstvy na betonových podlahách v jednom kroku s betonáží, přísada do betonu dvojnásobně zvyšující mechanické parametry betonu pro podlahy, sanace a reprofilace betonových konstrukcí.

 

 

Otevřít

 

  složka A
složka B

Lena P 102

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný nátěr a ochranný nátěr pro savé i nesavé, suché i mokré minerální podklady s vynikající přilnavostí na 4-5 dní starý beton, adhezní můstek mezi starým a čerstvým betonem. Lena P 102 se vyrábí i barvená (složka A, složka B).

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 102 O

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný a ochranný nátěr pro savé i nesavé minerální podklady s výbornou přilnavostí k mastnotám znečištěným a vlhkým podkladům.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 102 Opravná sada

Bezrozpouštědlová třísložková epoxidová opravná sada vhodná pro vysprávky výtluků a jiných defektů podlah, zpevňovač povrchů, polymer-malta, je vhodná pro aplikaci na suché i mokré minerální podklady s vynikající přilnavostí na 4-5 dní starý beton.

Otevřít

 

složka A
složka B
složka C

Lena P 102 R

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový rychle vytvrzující vazný můstek, zpevňovač povrchů, protiprašný nátěr a ochranný nátěr pro savé i nesavé, suché i mokré minerální podklady s vynikající přilnavostí na 4-5 dní starý beton, adhezní můstek mezi starým a čerstvým betonem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 105

Bezrozpouštědlová dvousložková epoxidová zpevňující hloubková impregnace nesoudržných betonových podlah.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 105 U

Velmi rychle vytvrzující epoxidový tmel.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 113

Vysoce mechanicky a tepelně odolný elastický, trhliny překlenující, barvený bezrozpouštědlový dvousložkový polyuretanepoxidový nátěr/stěrka betonových a jiných podlah a stavebních konstrukcí s pololesklým povrchem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 120

Bezrozpouštědlová dvousložková epoxidová hmota pro realizaci samorozlévací podlahové stěrky s pololesklým povrchem.

Otevřít

  složka A
složka B

Lena P 122 A

Antibakteriální bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový barvený podlahový silnovrstvý nátěr s pololesklým povrchem.

Otevřít

  složka A
složka B

Lena P 122 CH

Bezrozpouštědlový barvený dvousložkový epoxidový podlahový nátěr s vysokou chemickou odolností.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 122 N

Bezrospouštědlový  barvený dvousložkový epoxidový nátěr se strukturovaným povrchem (pomerančová kůra) a pololesklým povrchem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 122 QSE

Bezrozpouštědlová barvená dvousložková epoxidová hmota speciálně určená pro realizaci pískem prosypávaných podlahových systémů QS.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 122 R

Bezrozpouštědlový dvousložkový epoxidový barvený podlahový nátěr s rychlým vytvrzováním a pololesklým povrchem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 123

Vodouředitelný dvousložkový elektricky vodivý podlahový nátěr pod Lena P 124.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 124

Bezrozpouštědlová dvousložková epoxidová samorozlivová elektricky vodivá barvená podlahová stěrka s pololesklýn povrchem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 128

Bezrozpouštědlová barvená dvousložková epoxidová hmota pro realizaci samorozlévacích podlahových stěrek a nátěrů s pololesklým povrchem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 130

 

Bezrozpouštědlové dvousložkové epoxidové pojivo pro přípravu extrémně mechanicky a tepelně odolné polymer malty a polymer betonu.

Otevřít    

Lena P 131

Bezrozpouštědlová dvousložková epoxidová transparentní hmota pro vytváření podlah z barevných písků a chipsů, vrchní transparentní podlahový nátěr.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 210

Bezrozpouštědlový dvousložkový vodou ředitelný polyuretanový transparentní paropropustný UV stabilní vrchní tenkovrstvý podlahový nátěr s matným povrchem pro vnitřní i venkovní použití.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 210 barvená

Bezrozpouštědlový dvousložkový vodou ředitelný polyuretanový barevný paropropustný UV stabilní vrchní tenkovrstvý podlahový nátěr s matným povrchem pro vnitřní i venkovní použití.

Otevřít

 

složka A
složka B

Lena P 210 S

Bezrozpoštědlový dvousložkový vodou ředitelný polyuretanový barevný paropropustný UV stabilní elektricky vodivý vrní tenkovrstvý podlahový nátěr na Lena P 124 s matným povrchem pro vnitřní i venkovní použití.

Otevřít   složka A
složka B

Lena P 211

Polyuretanová vysoce flexibilní hydroizolační membrána.

Otevřít

 

složka A
složka B
složka C

Lena P 311

Dvousložková epoxivynilesterová hmota pro vytváření samorozlivové polymermalty s velmi vysokou chemicko-tepelnou a mechanickou odolností

Otevřít

Otevřít

Otevřít

Lena P 311-1

Dvousložková epoxvynilesterová hmota pro vytváření samorozlivové polymermalty s extrémně vysokou chemicko-tepelnou a mechanickou odolností

Otevřít

Otevřít

Otevřít

Lena P 528

Velmi rychle vytvrzující barvená UV stabilní hmota pro finální nášlapnou vrstvu podlah – nátěr, stěrka, protismykový QS systém, s vytvrzovaním do -23 °C pro interiér i v exteriér.

Otevřít

 

složka A
složka B
složka C

Lena P 528 - 1

Velmi rychle vytvrzující transparentní UV stabilní nátěr s vytvrzováním do -23 °C pro interiér i exteriér

Otevřít   složka A
složka B

Lena N 141

Vodouředitelný dvousložkový barvený epoxidový podlahový paropropustný tenkovrstvý nátěr s matným povrchem.

Otevřít

 

složka A
složka B

Ceradur ECO

Transparentní pečetící elektricky vodivý nátěr na Lena P 210 S

Otevřít

 

Otevřít 
 
Spisová značka: Firma je zapsána v OR u KS Ostrava oddíl C,
vložka 11937.

info@lenachemical.com     www.lenachemical.com
LENA CHEMICAL © | 2015
Spojovatelka: +420 585 012 714
Fax: +420 585 012 739
E-mail objednávky: obchod@lenachemical.com
Lena Chemical s.r.o.
Horní náměstí 12/19, 779 00 Olomouc
Doručovací adresa:
Uničovská 68, 785 01 Šternberk
Czech republic